Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Rzeczna - Oferty wynajmu mieszkań

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Ogrody,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

1 500 zł31,40 m² 47,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Została podpisana umowa rezerwacyjna! 31,4 m z osobną, widną kuchnią. Na tym metrażu to rzadkość, bo standard w kawalerkach to aneks. Tu dostajesz prawdziwą kuchnię z pełnym agd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł69 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe ul. Żyrardowska W elblągu. Oferuję na wynajem komfortowe, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żyrardowskiej w spokojnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Truso,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

2 600 zł45,19 m² 57,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł36,04 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 36 m2 usytuowana na parterze w centrum miasta na ulicy Mącznej blisko elbląskiej Starówki. Lokal składa się z przestronnego pokoju z wnęką, funkcjonalnej jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m przy ul. Robotniczej w Elblągu. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w dogodnej części miasta blisko centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Wyspiańskiego

Witoszewo,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem, elbląg, osiedle witoszewo, ulica stanisława wyspiańskiego, 1 pokój Z aneksem kuchennym, II piętro, piwnica. Wgn - nieruchomości Oddział w Elblągu prezentuje na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł74 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, znajdujące się na drugim piętrze w budynku mieszkalno-usługowym. Do dyspozycji najemcy są dwa duże balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zatorze,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elbląg, ulica mielczarskiego - mieszkanie O wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania. Nowoczesność, dokładnie dobrane dodatki, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Elbląg(Rzeczna + 16 km)

1 700 zł62 m² 27,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać w stylowym, dwupoziomowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? Prezentujemy klimatyczne mieszkanie przy ul. Beniowskiego, dwupoziomowe, o powierzchni 62 m2, idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje na wynajem mieszkanie w nowym budownictwie z 2005, przy ul. Żyrardowskiej, blisko ch Ogrody. Lokalizacja : Komfortowa i świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeczna

Rzeczna,warmińsko-mazurskie

800 zł54 m² 14,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania 3- pokojowego w Rzecznej k/pasłęka Lokal w dobrym stanie technicznym, umeblowany, na parterze bloku mieszkalnego. Ogrzewanie z sieci w czynszu lokalu! Miejsce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij