Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Rzeczna – oferty mieszkań na Warmii i Mazurach

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeczna

Rzeczna,warmińsko-mazurskie

200 000 zł66,20 m² 3 021,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,20 m , położone w miejscowości Rzeczna, niedaleko Pasłęka. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, 2 łazienek, przedpokoju i piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Elbląg(Rzeczna + 16 km)

519 000 zł59,32 m² 8 749 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które spełni potrzeby Twojej rodziny? Pragniesz mieszkać w miejscu z bogatą infrastrukturą, gdzie wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Elbląg(Rzeczna + 16 km)

1 600 zł36,40 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu, przy ul. 1 maja. Polecamy do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 36,40 m2, składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajki

Rakowo,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

1 081 920 zł112,70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal mieszkalny z ogrodem i garażem - Elbląg, ul. Kajki Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o dużym metrażu, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,60 m² 7 701,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Została podpisana umowa przedwstępna i rozpoczęty proces kredytowy To nie jest mieszkanie z katalogu. Trzeba tu odświeżyć ściany i dokończyć szafy. Ale jeśli szukasz 59 m , 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawada,Elbląg(Rzeczna + 16 km)

279 000 zł47,70 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje w dniu dzisiejszym mieszkanie 2 pokojowe, oddzielna kuchnia, 8 piętro przy ul. Kasprzaka w pobliżu ch Ogrody. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Elbląg(Rzeczna + 16 km)

282 000 zł45,40 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atut nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe dla osób młodych na dobry początek. Mieszkanie w centrum miasta przy ul. Płk. Dąbka w budynku administrowanym przez sm Sielanka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Browarna

Elbląg(Rzeczna + 16 km)

499 000 zł50,10 m² 9 960 zł/m²